Bütün Panaxlar Aynımı

Bütün Panaxlar Aynımı

UZMAN DANIŞMANLARIMIZA SORUN

Bütün Panaxlar Aynımı ?

Kesinlikle Aynı değildir..Özellikle Sahte ve Çakma Panax piyasaya sürenler dış kutusunu panaxa benzeterek aynıymış süsü vermeye çalışmışlardır. Burda dikkat etmemiz greken konu HOLOGRAM KODU dur.. Her bir Kibarlı markasına ait Ürünlerin ayrı bir hologram kodu bulunmaktadır. Özellikle PANAX Ürünü daha çok sahtesi piyasaya sürülmektedir.Panax ismi GİNSENG PANAX tan gelmektedir.. Haliyle panaxın patentini bitkinin ismi olduğu için alınamıyor.. Özellikle KİBARLI PANAX tan sonra Her önüne gelen kendi markası adıyla taklit panax lar piyasaya sürmüştür.. ve özellikle kibarlının da adını kullanmaya çalışmıştır..Şu konu iyi bilinmelidirki; Kibarlı panax'ın içeriği tamamen bitki özlerinden oluşmaktadır.. Eğer çer çöplerden oluşsa idi o zaman diğerlerinden bi farkı kalmazdı..

HOLOGRAM SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

 http://www.kibarlipanaxbitkisel.com/index.php/icerik/365/kibarli-orjinal-urun-sorgula.html

Sahte Panax veya Çakma panax gibi kelimeler son zamanlarda internet ortamlarında ve aramalarda  fazlaca aratılmaktadır, tespitlerimiz bunu göstermiştir ki; bunun da sebepleri üzerinde bizleri düşürdürmeye itmiştir.Bu durum üzerinde Sahte Panax konusuna eğilim göstererek Halk sağlığını tehlikeye atan kalpazanların tuzaklarını açıklama ihtiyacı hissettik,yazı dizimizde Sahte Panax ile Orjinal panax aralarındaki farkları öğrenmiş olacaksınız.Bu konudaki kuşkularınızı yazı dizimizin devamında giderebilirsiniz,gerektiğinde hala tedirginlik yaşıyorsanız Danışma Hattımızı mutlaka arayınız..Biraz zaman ayırıp maddi ve manevi yönden zarar görmemek adına bilgilendirme sayfalarımızı lütfen okuyunuz.


Sahte Panax Nedir?  

Kimler Sahte Panax Üretir?  

Gerçek Panax ile Nasıl ayırt değilir?  

Gibi sorular, insanların bu konudaki tedirginliklerinden ve piyasada bulunan taklit panaxlardan kaynaklandığını araştırmalarımız sonucu tespit etmiş bulunmaktayız.Hastalar şifa bulmak için maddi manevi belirli bedeller ödeyerek ürün satın alırken elbetteki orjinal ürün olup olmadığı konusunda ciddi endişeler duymaktadır.Bu durum sadece türkiyemize has değildir lakin dünya ülkeleri arasında bitkisel ürünlerde sahtecilik konusunda malesef ilk sıralarda yer alan Türkiyede bu anlamda iyileştirmeler yapmak adına Sağlık  Ve Tarım Köy İşleri Bakanlığı Devreye  girmiş ve özellikle sigara bıraktırıcı ve zayıflatma ürünlerrindeki taklitlerin fazlalığını tespit ederek bu ürünlerin satımını yasaklayarak en azından patenti olan bitkisel ürünler içinde de ENDİKASYON yasağı getirmiştir.

Bu tip sahtecilik sorunları halkımızı endişe ve tedirginlik içine sokmuş ve özellikle bitkisel gıda takviyesi ürün alımı yaparken ciddi güvensizlikleri görülmüştür.Bu durum mantıken normaldir, empati yapılması gerektiğinde insanların tedirginlikleri, almış oldukları ürünün gerçekten sahtemi orjinalmi olduğunun bilinmemesi gibi sorunlar insanları kuşkulandırır.

Tüm bu problemleri Kibarlı Panax ,  Panax ürünleri açısından yenmenin bir çok yolu vardır.Satın almış olduğunuz Panax ürünü için hologram kontrolü yanı sıra, satın aldıgınız bayii’nin yetkili olup olmadıgını merkezden araştırarak, ürünleri faturalı isteyerek, satın alacağınız merkezin adresini sorarak, gerekirse ofislerine gidip alarak büyük ölçüde sahte panax ürün korkunuzu yenmiş olur, orjinal panax ürünü ile sorunlarınıza desteğe güvenle  başlamış bulunursunuz.

Sağlıklı Ve Sornsuz Bir Yaşam Dileriz...