Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

UZMAN DANIŞMANLARIMIZA SORUN

Gizlilik Şartları ve Güvenlik Politikamız       

 
www.kibarlipanaxbitkisel.com'da kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra kredi kartı ile ödeme işlemlerinizi yaparken vereceğiniz bilgiler bankanıza SSL güvenlik sistemiyle ulaştırılmaktadır.
 
Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde site veritabanında  saklanmamaktadır...!
 
Üyelik bilgileriniz, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimatla kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez ve devredilmez. Bu nedenlerle kibarlipanaxbitkisel.com sitesinden yapacağınız işlemlerin tümü güvenlidir.
 
Aşağıdaki bilgiler, Web sitemizi ziyaret ederken bize verebileceğiniz kişisel bilgilerle ilgili politikamızın açıklamasıdır.
 
İyi alışverişler dileriz.
 

Kişisel bilgileriniz ne zaman toplanır?

 
Sitemize üye olduğunuzda ve üyelik alanlarından faydalanmak istediğinizde, şifre korumalı hizmetlerimize giriş yaptığınızda, sitede ilan ettiğimiz özel kampanyalardan, promosyonlardan ve imkanlardan yararlanmak istediğinizde kişisel bilgileriniz toplanmaktadır.
      

Bu toplanan bilgiler nelerdir?

 
IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizin takibi ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. isim bilgileriniz, erişim bilgileriniz (adres, telefon, email adresi, ... vs.), sipariş teslimat adresinize ait bilgilerle, yanıtlamak zorunda olmadığınız istatistik (yaş, cinsiyet, eğitim durumu vs.) kaynaklı bilgilerinizdir.
 

Bu bilgiler neden toplanmaktadır?

 
Bu bilgileri toplamakdaki hedefimiz,
 
- Firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini sizlere ulaştırabilmek,
- İhtiyaçlarınıza en uygun alışveriş sitesini sizlerin hizmetine sunabilmek,
- Ziyaretinizi hızlı, kolay ve verimli bir hale getirebilmek,
- Ismarlamış olduğunuz siparişinizin size en hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırılmasını sağlamaktır.
      
Reklam alanlarından toplanan bilgiler
 
Sitemizdeki reklam alanlarıında yayınlanan reklamlar cookie içerebilir. Bu cookilerin içeriği reklam veren firma tarafından toplanır ve bu bilgiye firmamızın erişimi yoktur. Bazı kullanıcı bilgileri sitemize reklam veren kuruluşlarla paylaşılmaktadır.      
 

Kredi Kart Bilgileriniz

 
Sitemizde Kredi Kartı bilgileri saklanmamaktadır...!