Kibarlı Bitkisel Erkek Özel Destek Ürünleri

Kibarlı Bitkisel Erkek Özel Destek Ürünleri

UZMAN DANIŞMANLARIMIZA SORUN

Kibarlı E1  / Kibarlı Panax Ginseng /  Kibarlı ZK / Kibarlı Maca Root  / Fermente L-ARGININE /  
Kibarlı E1 bitkisel bir gıda takviyesi olması nedeniyle Yan Etkisi olmayan bir üründür.
E1 içerisinde hangi maddelerin bulunur ve bunlar ne işe yarar?
Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri güvencesiyle üretilen Kibarlı uzmanlarının  formülize ettiği Kibarlı ürünü E1, kullanım amacı çok geniş ve fayda olarak mutlaka detaylı destek almanız gereken bir üründür.Ürün kullanım kılavuzu Danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.Bakanlık endikasyon yasağı ve ürünleri hastaların ezbere kullanmaları gibi nedenler yüzünden ürün bilgileri yazılmakta fakat faydaları yazılamamaktadır.
1 kutu Kibarlı E1’de  60  kapsül bulunmaktadır.
 
Kibarlı E1 Faydaları Nelerdir?
E1 hakkında tüm bilgileri için özellikle danışma hattımıza ulaşınız yada canlı destekten bize yazınız, çünkü Kibarlı E1 ürünü özel olarak formülize edilmiş ve aile hayatı için mühim bir üründür, mutlu aile tabloları sağlamak adına E1 kullanımı, faydaları, özellikleri ve hangi ne için kullanması gerekiği gibi bilgileri bizlere sormalısınız.Kibarlı E1 Faydaları için bizlerden destek alınız.Kulaktan dolma bilgiler sadece tek amaca yönelik olarak E1 ürününü tercih etseniz bile bilgi almanızda fayda var, Hangi durumlarda E1 kullanılır ve nasıl kullanılır, yada hangi ürünle ne şekilde alınır bilmeniz önem arz etmektedir.

E1 ürünü İçindekiler;
Epimedium Ekstresi,
Lepidyum Ekstresi,
Nar Kabuğu Ekstresi,
Alıç Meyve Ekstresi,
Çoban Çkerten Ekstresi,
Panax Ginseng Ekstresi,
L-Arginin,
Rodiola Kök Ekstresi,
Mabed Ağacı Ekstresi,
Koenzim Q10
 
E1 Kullanımı Nasıl;
Standart kullanım: 12 saat arayla günde iki kapsül veya yaşa ve boya göre 3 kapsül şeklinde de alınabilmektedir, detaylı kullanım için ise yine danışmanlarımızdan bilgi alınız, çeşitli aile sorunlarınız için kaç kutu ve ne şekilde kullanmanız gerektiğini Uzman danışmanlarımızdan öğrenmelisiniz.

Kibarlı E1 Zararlımı ?
Kibarlı E1 Tamamen bitkiseldir , Kibarlı E1 kullanan  portföyümüz aile içerisindeki özel nedenden sorunlar yaşayan ve bunun devamındaki psikolojik etmenleri gözetenlerdir. Bunun dışında insan hayatında insan psikolojisini fazlaca etkileyen olmazsa olmaz sorunlar mutlaka halledilmelidir.Uzun soluklu E1 bu süreci olabileceği gibi kısa süreli etkileri de olmaktadır. kibarlı E1 ürünü etki bakımından binlerce kişi tarafından onaylanmış ve takdir görmüştür, bitkisel olması, yan etkisiz olması, düzenli ve sabırlı kullanıldığında kısa sürede etki  etmesi nedeniyle insanlar tarafından tercih edilen bir ürün  olmuştur.