Kibarlı Bitkisel Ürünleri

Kibarlı Bitkisel Ürünleri

UZMAN DANIŞMANLARIMIZA SORUN

KİBARLI BİTKİSEL ÜRÜN KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
 
Bitkisel ürün kullanımı ülkemizde her geçen gün hızla çoğalıp yaygınlaşmaktadır. Ancak bitkisel gıda takviyelerinin nasıl kullanılması gerektiğiyle ilgili insanların kafalarında  bilinmeyen pekçok önemli ayrıntı mevcuttur. Bu ayrıntılar yaşam kalitesini yükseltmek açısından büyük önem arz etmektedir. Bu nedenden dolayı  bitkisel gıda takviyeleriyle ilgili bilinmeyenleri sizlerle paylaşıp uyarmak istedik.Öncelikle doğal  bitkisel gıda takviyelerinin nasıl ve hangi amaçla kullanılması gerektiği ile ilgili bilinmesi gerekenleri sıraladığımız zaman. Pekçok kişi doğal yollardan evinde kendi kendine bitkisel ürün kullanmaya çalışmakta ancak başarılı olamamaktadır. Bu yöntemin ne kadar doğru olduğu da tartışmalı bir meseledir. İşte Bitkisel ürünlerin nasıl kullanılması gerektiği ile ilgili dikkat edilmesinde fayda olan ayrıntılar ;
 

 -  Öncelikle hangi amaçla hangi bitkiyi kullanacağınızı bilmek ve öğrenmek zorundasınız. Kulaktan dolma bilgilerle hastalığınızı kendi kendinize iyileşmeye  çalışmak çok olumlu  bir durum değildir.
 
 - Kullanacağınız bitki ya da bitkilerin toplanma yeri ve zamanı çok önemlidir. Bir bitkiyi tıbbi amaçlı kullanacaksanız, bunu bilmek zorundasınızdır. Nasıl ki doğada yetişen her balın faydası aynı değilse, farklı rakımlarda yetişen her bitkinin de faydası aynı değildir. Farklı yükseklikteki bitkiler farklı özellikler taşımakta ve farklı etkiler gösterebilmektedir. Keza, söz konusu bitkinin doğadan toplanma zamanı da en az toplanacağı yer kadar önemlidir. Bir bitkinin kışın toplanmasıyla yazın toplanması arasında etkileri açısından pek çok fark olabilir.
 
- Doğru ürünü doğru yerden ve doğru zamanda elde ettiğinizi var sayarsak nasıl kullanılması gerektiğine geçelim. İnsanların kullanmak istediği bitkiyi yemekten önce veya sonra kullanması ya da aç veya tok kullanması bitkinin etkisini değiştirebilecek diğer etkenlerdir. Hatta bazen alınması istenen neticenin tam tersini bile almak mümkündür. Buna en güzel örnek zayıflamak isteyen bir kişinin iştahının artması ve şişmanlamaya başlamsı gibi..
 
 -Kişiler , faydalanmayı planladığı şifalı bitkiden ne miktarda kullanacağını da bilmek zorundadır. Doz aşımında nasıl bir tabloyla karşılaşacağını ya da yetersiz doz alımında fayda sağlayıp sağlayamayacağı yine bilinmesi gereken konular arasındadır.
 
-Kişilerin bedenlerine almaları gereken maddeyi kullandıkları şifalı bitkiden öz olarak nasıl alması gerektiği de önem taşımaktadır. Çünkü vücuda alınması gereken maddeden bir bitkide ne yoğunlukta olduğunun bilinmesi önemlidir.. Bir bitkinin yaprağının mı, kökünün mü, yoksa extratının mı kullanılması gerektiği muhakkak açık bir şekilde hassasiyetle  bilinmelidir.
 
- İnsanların  bu ayrıntılara dikkat etmeden herhangi bir şifalı bitki kullanması, olası tehlikelere davetiye çıkarmak anlamına da gelebilir. Bunun çaresi ise ya bir bitki uzmanı eşliğinde bunu kullanmak, ya da daha önceden yine bitki uzmanlarınca formülize edilmiş extraktları kullanmaktır. Her iki halde de profesyonel bir danışmanlık şarttır.
 
- Kibarlı doğal Sağlık Ürünleri markası bu ihtiyaçtan doğan ihtiyacı karşılayabilmek adına kurulmuş ve ortaya koyduğu çalışmalarla sektöründe dünya ya mal  olmuş bir firmadır. Kibarlı uzmanları bu sahada siz kıymetli  halkımızın her türlü doğal bitkisel kapsül ihtiyacını karşılamak için hizmet vermektedir. Kibarlı, bünyesinde bulunan onlarca fitoterapist,doktor, eczacı ve farmakognazi uzmanı ile daima sizlerin yanındadır ve her türlü yardım ve desteğe  hazır olarak görev yapmaktadır.
 
Kibarlı Ürünleri tarafından tavsiye edilen doğal gıda takviyeleri sağlıklı mıdır?
 
Kibarlı ürünlerinin içeriğinde kullanılan bitkiler Gıda ve Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı’nın pozitif (faydalı) olumlu bitkiler listesindedir. Dolayısıyla, Kibarlı doğal sağlık  ürünlerinin, kullanıcıların sağlığıyla ilgili hiçbir olumsuz içerik barındırmadığı bakanlık tarafından  beyan edilmiş va garantisindedir.
 
Kibarlı Bitkisel Ürünler Ve  Kurumsal Ürünleri 
 
Şu an ziyaret ettiğiniz www.kibarlipanaxbitkisel.com adlı site, Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasının resmi bayii web sitesidir. Lütfen ziyaret ettiğiniz diğer internet sitelerinin orijinal olup olmadığını kurumsal internet adresinden  kontrol ediniz. Bu zaruret, sizin yetkili olmayan kişilerle temasa geçip, yanlış yönlendirilmenizi önlemek içindir.
 
Kibarlı ile 7/24 profesyonel destek ve danışmanlık 
 
Bitkisel ürünlerle ilgili görüşüne başvurduğunuz uzmanların günün her saati ulaşılabilir olması çok önemlidir. Danışmanlarımız bu hizmeti yerine getirmek için kurumumuz bünyesinde hizmet yapmaktadır.
Ayrıca bitkisel destek ürünleri kesinlikle ilaç yerine geçmemektedir. Dolayısıyla danışmanlarımızın sizlere sunduğu tavsiyeler, reçete değil, daha iyi yaşam şartlarına kavuşabilmeniz için aldığınız profesyonel destek anlamına gelmektedir.. Bu profesyonel desteğin doğru kişiler tarafından sizlere sunulması çok önemli ve önemlidir.
 
Kibarlı Bitkisel Destek Ürünleri  İle Yaşam Kalitenizi Yükseltin
 
Kibarlı Uzmanlarımızın  amacı sizlere sadece ve sadece  ürün satmak değil, aksine daha iyi bir yaşam standardına kavuşmanıza bilgi vererek yardımcı olmaktır. Bize ilettiğiniz  soruları yanıtlayan ekibimiz sizlere profesyonel destek vermekte ve Kibarlı Doğal Sağlık  firmasının hazırladığı özel çalışmaları sizlerin beğenisine sunmaktadır.

İLETİŞİM VE DANIŞMA :  0212 644 64 99    -     www.kibarlipanaxbitkisel.com