Kibarlı Hızlı Teslimat Ve Yurt Dışı

Kibarlı Hızlı Teslimat Ve Yurt Dışı

UZMAN DANIŞMANLARIMIZA SORUN

Kibarlı Panax Hızlı Teslimat 

Kibarlı Panax Bitkisel Doğal Sağlık Ürünleri Teslimat Konusunda çok titizlikle siz değerli kibarlı ürünlerini sipariş veren ve yüzbinlerce kullanıcımıza en hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmanın gayreti içerisinde olmuştur..

Siparişleriniz Ücretsiz Kargo Avantajı ile  YURTİÇİ Kargo Ve PTT Kargo Güvencesi ile  İster Kapıda NAKİT ister KREDİ KARTINA  Tek Çekim şeklinde Kibarlı PANAX  ürünlerine ulaşabilirsiniz..

İstanbul içi Hızlı teslimat Kibarlı Kurye Vasıtası ile Gün içinde Anında Teslimat Yapılmaktadır...

YURT DIŞINDAN NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM..?

Kibarlı Panax Bitkisel Herbatürk Doğal Sağlık Ürünlerinde Yurt      Dışına Sipariş De 3 Türlü Yöntem İzlenmektedir..

1.YÖNTEM   

Yurt Dışında Kapıda Ödemeli Kargo İmkanı Olmadığı İçin Siparişini Vermek İstediğiniz Ürünlerin ( En Az 4 Adet Ve Üzeri Olması Gerekiyor ) Bedelini  Belirlenen Fiyat Olarak  EURO - DOLAR  veya TL  Olarak Sorumlu İdari Sorumlumuz   " NEVZAT ALTUN " Adına  WESTERN UNİON (Uluslar Arası Para Transferi ) Yapıyorsunuz .. Ardından Size Verilen Dekont'un Resmini Çekip Kurumsal Resmi WhatsApp  +90 546 644 64 99 Nolu NumaramızaGönderiyorsunuz  Veya +90 212 644 64 99 Nolu Kurumsal Resmi Sabit Telefona , Gönderen Kişinin İsmini , Soyİsmini  Dekont Üzerinde Yazan 10 Haneli MTCN  Numarasını Bizzat Arayarak Veya  +90 546 644 64 99 Nolu Telefona Mesaj Atarak İletiyorsunuz .. Ardından Sistemden Kontrol Ediliyor. Para Hesaba Geçtikden Sonra Adres Bilgilerini Eksiksiz Bir Şekilde İletiyorsunuz Sonrasında Kargonuz Özel PTS Uçak Kargo Veya TURPEX Uçak Kargo İle Yola Çıkıyor Ülkesine Göre 4 - 6 Gün Veya 1 Hafta İçinde Elinizde Oluyor Not : 6 Adet Kibarlı Herbatürk Ürün Ve Üzeri Kargolarda Kargo Bedeli Yansıtılmıyor...

2. YÖNTEM 

Kibarlı Ürünlerini Alacak Olan Kişinin Yakın Zamanda Türkiyeden Yurt Dışına Gidecek Olan Herhangi Bir Yakını , Akrabası , Komşusu Varsa O Kişinin İletişim Bilgilerini Bize İletiyor Ardından En Yakın Atatürk Havalimanı , Sabiha Gökçen Havalimanı Veya Verdiği Adrese İstanbul Ve İçi  Havalimanları Olursa Gün İçinde,  İstanbul Dışında Olursa 1-2 Gün İçinde Kapıda Ödemeli Olarak Ulaştırabiliyoruz..Kargoyu Teslim Alan Kişi Bizzat Kibarlı Panax Bitkisel Ürünlerini Kendisi Yurt Dışına Götürmüş Oluyor.. Veya Kendisi Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri Kurumsal Resmi Yetkili Adresine  Şirinevler Mah. Şehit Yarbay Cesur Cad. No:23 ULU CAMİİ KARŞISI  Bahçelievler / İSTANBUL " Adresine  Bizzat Gelerek Ürünleri Teslim Alabiliyor..

3 . YÖNTEM 

Kibarlı Doğal Sağlık Ürünlerini Sipariş Verecek Olan Kişinin Türkiyede Olan Harhangi Bir Akrabasının , Yakınının Veya Komşusunun  İsmini - Soyİsmini Açık Adresini Cep Telefon Nosunu İletiyorsunuz Kargosu Kapıda Ödemeli Olarak PTT KARGO Veya UPS KARGO İle Kendisine Ulaşıyor . Kargoyu Teslim Alan Kişi Kendisi Yurt Dışana Gönderiyor...