Kibarlı Panax Avrupa Ve Yurt Dışı Sipariş Nasıl Verebilirim

Kibarlı Panax Avrupa Ve Yurt Dışı Sipariş Nasıl Verebilirim

UZMAN DANIŞMANLARIMIZA SORUN

Panax Avrupa Ve Yurt dışı Ödeme Seçenekleri
Kibarlı  Panax
Kibarlı Panax ürünü Türkiye yanı sıra avrupadanda fazla sayıda sipariş almakta ve  Kibarlı ürünlerini avrupadan birçok sorunu olan kişi takip etmektedir. Son zamanlarda bu oran yoğunlaştıkça avrupa siparişleri, panax avrupa gönderimleri ve kibarlı ürünlerini avrupaya göndermek için Kargo firmaları anlaşmaları sağlanmakta  ve sorunlar giderilmeye çalışılmaktadır.Avrupa ve yurt dışı gönderilerinde sıvı ürünler, örneğin cemre ab-ı hayat gibi, sorun çıkarıyordu ve hastalarımıza temin edemiyorduk, birçok kibarlı bayiisi bu konuda çalışmalar başlatmıştır

Avrupadan Nasıl Panax ve Kibarlı ürün  Siparişi Verilir?

Web Sitemiz üzerinden artık tüm dünyaya kargo gönderimleri yapılabilmekte ve fiyat listeleri yayınlanmaktadır, her ülke şartları farklı olduğu için bu durum biraz detaylı olmaktadır.Avrupada yaşıyorsanız vede panax, kibarlı ürünlerini temin etmek istiyorsanız, bulunduğunuz eyalette açık ve net adres bilgilerini ve iletişim numaralarınızı bize göndermeli ve ödemeniz gereken hesap numaralarını bizden almalısınız. Bu konuda iletişim bölümündeki hesap No larını inceleyebilirsiniz..

Öncelikle hesap numaralarımıza ürün ücretlerini yatırmanız gerekmektedir, bu durum Tükiyede farklıdır .Ülkemiz  için siparişlerde Kapıda Nakit / Kredi kartı ile ödeme seçenekleri bulunur iken avrupa siparişlerinde malesef bu durum söz konusu değildir.

Öncelikle size verilen hesap numaralarına size iletilen ürün ücretlerini ödemeniz gerekli, daha sonra açık adresinize kargo işlemi başlatılır bir hafta 10 gün süre zarfında ürün size teslim edilir. İkinci bir yol ise Türkiyedeki herhangi bir akrabanız vasıtası ile de ürünleri temin edebilirsiniz. Ürün teslimine kadar müşteri ile irtibat koparılmaz.

Avrupa Kibarlı Panax Ürünleri  Fiyatları Nelerdir?

Panax Avrupa ürün fiyatları genel ortalama ile değişen kur oranlarıda baz alındığında  20 – 30 EURO arasında değişmekte ve kargo ücretleride 15 ile 25 EURO arasında değişmektedir.Kibarlı Panax Avrupa Ödeme Seçenekleri için daha fazla bilgiye danışmanlarımızla  +90 212 644 64 99 Nolu telefon ile irtibata geçerek elde edebilirsiniz ama genel ortalama ile fiyat farklılıkları  yazıldığı şekildedir. En az 6 Adet ve üstü sayıda ürün satın aldıgınızda ise 20 EURO civarındaki Kargo Bedeli alınmaz ve sadece ürün ücretlerini ödersiniz.

Avrupa Panax Siparişleri Güvenli ‘mi?

Evet, avrupaya onbinlerce sipariş gönderimi yapmış bulunmaktayız, avrupaya siparişler güvenlidir, panax ve diğer tüm Kibarlı Uzmanları  tarafından formülize edilmiş olan  kibarlı ürünlerini güvenli bir şekilde temin edebilir ve güvenle kullanabilirsiniz..

AVRUPA SİPARİŞ : +90 212 644 64 99  -  +90 546 644 64 99     www.kibarlipanaxbitkisel.com