Türkiyenin Her Tarafına Ücretsiz Kargo

Türkiyenin Her Tarafına Ücretsiz Kargo

UZMAN DANIŞMANLARIMIZA SORUN

Kibarlı Panax Hızlı Teslimat 

Kibarlı Panax Doğal Sağlık Ürünleri Teslimat Konusunda çok titizlikle siz değerli kibarlı ürünlerini sipariş veren ve yüzbinlerce kullanıcımıza en hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmanın gayreti içerisinde olmuştur..

Siparişleriniz Ücretsiz Kargo Avantajı ile  YURTİÇİ Kargo Ve PTT Kargo Güvencesi ile  İster Kapıda NAKİT ister KREDİ KARTINA  Tek Çekim şeklinde Kibarlı panax ürünlerine ulaşabilirsiniz..

İstanbul içi Hızlı teslimat Kibarlı Kurye Vasıtası ile Gün içinde Anında Teslimat Yapılmaktadır...

YURT DIŞINDAN NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM..?

Özellikle yurt dışından kibarlı panaks ve diğer kibarlı ürünlerini sipariş vermek isteyen kullanıcılarımızın dikkat etmesi gereken Unsurlar; 

Bu Konuda İki Türlü Yol Var. 

1. )  Yol ..Yurt dışında kapıda ödeme imkanı bulunmadığı için önceden  NEVZAT ALTUN adına WESTERN UNİON yapılarak  size verilecek olan MTCN  numarasını bize bildirmeniz ve yatırılan tutarın miktarını yatıran kişinin ADINI - SOYADINI yanlışsız bir şekilde tarafımıza bildirmeniz yeterli olacaktır..

Akabinde Kibarlı Muhasebe Tarafından Onay verildikten sonra Kargonuz 1 Hafta 10 Gün İçerisinde Ücretsiz Kargo Avantajı İle Elinize Ulaşmaktadır...

Yurt dışı Kibarlı Ürünleri Fiyatı EURO  için Şu anlık 25 - 30 Euro arasında değişmektedir...Yurt Dışı İçin En Az 4 Adet Ürün Siparişi Kargolanmaktadır..

2. Yol .. Türkiyede  Varsa Herhangi Bir Tanıdığınız veya Akrabanız  Onun vesilesi ile Ürünleri Kapıda Ödemeli Bir şekilde ulaşabilirsiniz..

Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri