Ürününüz Orjinalmi

Ürününüz Orjinalmi

UZMAN DANIŞMANLARIMIZA SORUN

KİBARLI KURUMSAL HOLOGRAM SORGULAMA

Kibarlı Panax Bitkisel Web sitemiz kibarlı uzmanları tarafından yönetilmekte olup, 2008 yılından bu yana satışlarını yapmakta oluğumuz kibarlı ürünlerinin yetkili resmi adresiyiz. Sizin için Kibarlı ürünlerini temin edip ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en iyi ve orjinal bir şekilde ulaştırmayı ve satış sonrası desteğimizle mutluluğunuza ortak olmayı ana gaye olarak hedeflemekteyiz.

Tamamiyle bitkisel gıda takviyesi  olan ayrıca Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onaylı olan ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ambalajı üzerinde gelen HOLOGRAM KODU  ile ürününüzün orjinalliğinide web sitemiz üzerinden anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Kibarlı orjinal panax güvencesi altında olan ürünlerimiz satış öncesinde de size verilen detaylı bilgiler ile desteklenir. Ücretsiz kargo, ödeme kolaylıkları, taksitlendirme, kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme gibi ayrıcalıkları sizler için burada topladık. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ÜRÜNÜNÜZ ORJİNAL Mİ  ?   HOLOGRAM KODU SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ..

http://www.kibarlipanaxbitkisel.com/hologram-sorgulama.html

 

KİBARLI BAYİLERİ HAKKINDA

Tüm Kibarlı bayileri yalnızca yetkili ifadesi ile satış yapma hakkında sahiptir. Ürün siparişi yada bilgi almak isteyen kullanıcılara direkt danışmanlar tarafından hizmet verilmektedir. Tüm Kibarlı PANAX  ürünleri tek fiyattır ve indirim yetkisi hiçbir Kibarlı panax bayisinde bulunmamaktadır. Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği gereği ürünün faydalarının yazılması yasaktır. Kibarlı panaks ürünleri faydalarını yazılı olarak anlatan ve endikasyon belirten hiçbir firma ve web sitesi Orjinal Kibarlı panax Ürünleri satmamaktadır. Kibarlı panax bayileri tüm bu kurallara hukuken ve ahlaken uymak zorunluluğundadır. Bugüne kadar birçok firmanın bayiliği bu sebeplerle direk veya dolaylı olarak iptal edilmiş ve tüm bu yaptırımlar Kibarlı firması tarafından hukuken takip ve teşhis edilmeye devam edilmektedir ve edilecektir.

Detaylı ve Ayrıntılı bilgi için :  0212 644 64 99